Senarai Graduan Siswazah

Sarjana & Doktor Falsafah


Awangku Shahrir Naqiuddin Awg Suhaili

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Chen Yi Shang

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Isaac John Umaru

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Maslini Binti Japar Ali

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Mugunthan A/L Perumal

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Naseer Inuwa Durumin Iya

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ng Kher Lee

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Omorinoye Omolayo Ajoke

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Salma Bakhtiar

Doktor Falsafah
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Eva Kristin Anak Larry Sait

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Mohd Norarshad Bin Nordin

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Nor Ashikin Binti Abdul Rahman

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Maimoona Salam

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Mohamad Ali Alrfaay

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Siva Raja A/L Sindiramutty

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Yasir Javed

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Bong Siaw Wee

Doktor Falsafah
Fakulti Kejuruteraan





Malcolm Mussen Anak Lamoh

Doktor Falsafah
Fakulti Kejuruteraan





Siti Kartina Binti Abdul Karim

Doktor Falsafah
Fakulti Kejuruteraan





Tracy Anak Dickie

Doktor Falsafah
Fakulti Kejuruteraan





Marzie Hatef Jalil

Doktor Falsafah
Fakulti Seni Gunaan dan Kreatif





Mohammad Ahmad Khalaf Bani Salameh

Doktor Falsafah
Fakulti Seni Gunaan dan Kreatif





Adamu Babale

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Allen Choong Chieng Hoon

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Boon Shook Mian

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Md. Ali Ahsan

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Mohammad Fazley Hossain Chowdhury

Doktor Falsafah
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Sharmin Mizan

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Ahmad Hafiz Mohamad

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Drend Anak Jores

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Edmund Shin Chin Vui

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Majorie Ensayan Anak Junting

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Syahrizal Bin Abdul Halim

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Winnie Johnny

Doktor Falsafah
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





"Ihsan, Rana Humayun"

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Kyra Law Ley Sy

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Liew Kim Hing

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Lim Tze Yin

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mehedi Islam

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Muhammad Mubushar

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Raki Samira

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Sim Chong Yang

Doktor Falsafah
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Engkamat Anak Lading

Doktor Falsafah
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Pang Sing Tyan

Doktor Falsafah
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Afizul Safwan Bin Azahari

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ahmad Hafizi Bin Sukairi

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ahmad Syahir Bin Alias

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ajibola Olaide Olawunmi

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Akma Iddin Bin Masini

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Asniar Binti Salim

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Cassandra Chee Sheau Mei

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Effa Radika Binti Bidin

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Eswaran A/L Madiahlagan

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Izwaida Binti Che Adanan

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Jennifer Anak Jalan

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Jill Sela Roja Anak Entalai

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Jocephine Anak Jonip

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Marius Joscha Maiwald

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Mohammad Rahmat Bin Derise

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Najmi Bin Naim

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nizzal Syafiq Bin Bostaman

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nur Aina Syuhaida Binti Rusli

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nur Amirah Binti Mohamad Alwie

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nuraqeelah Binti Mohammad Shamhari

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nurqamareena Binti Karim

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nurul Asyiqin Binti Jamil

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Sabella Binti Justin

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Sim Chor Chien

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Tan Pei Chin

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Tan Wei Khong

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Valach Andrian Velintine

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Yew Keh Li

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Zakaria Bin Ismail

Sarjana Sains
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Abang Nuradzizi Bin Abang Bolhi

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ailyn Nau Anak Sidu

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Azyli Syafiqah Binti Semuli

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Grace Gadung

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Jeremiah Sia Yiao Rong

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Mary Magdalen Anak Lutok

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Mellvyn Anak Mitchell Nathan

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Mustaqim Bin Rahman

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nayeem Ullah Yeasir

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nur Haziqah Binti Kamaludin

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Nurdalillah Amirah Binti Bakri

Sarjana Sains Sekitaran (Pengurusan Sumber Air dan Guna Tanah)
Fakulti Sains dan Teknologi Sumber





Ajing Kartini Binti Mohammad Ramlee

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Atiqah Abd Rahim

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Norhayati Binti Bidin

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Nur Aida Binti Roslan

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Fam Yuik Mei

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Jennifer Tan Ai Ping

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Joan Edessey Anak Donnytan

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Kenneth Kedit Anak Jelma

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Nurul Fatin Shafiqah Binti Anoor Batcha

Sarjana Pengurusan Alam Sekitar (Perancangan Pembangunan)
Fakulti Sains Sosial dan Kemanusiaan





Amanda Anak Hendrick

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Chan Kok Yong

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Elly Anak Stephen

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Faizol Bin Mohd Suria

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Khairunnisa Binti Ibrahim

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Kuan Huiggy

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Kuhanraj Balan

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Marcella Peter

Sarjana Sains
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Azmi Bin Jaini

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Chong Xing Zi

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Ebtesam Ahmed Ali Al-Fakih

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Nurzaihan Bin Ismawi

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Sandran Bin Abdullah

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Tang Mun Lok

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Terence Tan Kah Haw

Sarjana Teknologi Maklumat Lanjutan
Fakulti Sains Komputer dan Teknologi Maklumat





Afiqah Binti Baharin

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Ariny Anak Demong

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Azarina Binti Azman

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Dayang Norfaranina Binti Datu Unoi

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Deanne Anak Edwin

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Fabian Halley Pata Anak Alban Dattu

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Imtiyaz Akbar Najar

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Intan Mariana Binti Maliki

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Kaveh Moghadasi Koohi

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Kenny Voo Hon Bing

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Liow Ching Vern

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Md Ohirul Qays Joarder

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Mohamad Faizal Bin Mahsen

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Mohammad Ashaari Bin Kiprawi

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Nor Haizan Binti Jamali

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Rafidah Binti Kemat

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Ramizah Liyana Binti Jama-In

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Rashidah Binti Salim

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Sherlynna Parveen Anak Deshon Kaman

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Sia Yong Yin

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Siti Nur Azizah Binti Amran

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Tan Let Hui

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Yana Shaheera Binti Yunos

Sarjana Kejuruteraan
Fakulti Kejuruteraan





Ahmad Haidir Bin Ibrahim

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Amelia Chai Pei Sze

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Andrew Law Kah How

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Athilia Binti Abdullah

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Beatrice Jarit

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Chiew Wai Yun

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Dayang Afiqah Binti Awg Othman

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Irmas Binti Inggal

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Irwanddy Bin Rosli

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Luke Jetie Anak Benjamin

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Varyllyna Cassandra Uyah Anak Darrell

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Walter Janting Anak Ngelambai

Sarjana Kejuruteraan (Sivil)
Fakulti Kejuruteraan





Ann Nathashia Pelaga Anak Mathiew Paran

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Billy Anak Sup

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Hansen Anak Kuta

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Haritz Suzario Bin Jaraiee

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Irwan Bin Podin

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Mohamad Amirul Bin Radzali

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Nadia Anak Austin

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Nur Adibah Binti Abdul Rahim

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Nurul Amirah Binti Khalid

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Sharon Gelingie Anak Elects

Sarjana Kejuruteraan (Mekanikal)
Fakulti Kejuruteraan





Ang Kar Way Rachael

Sarjana Seni
Fakulti Seni Gunaan dan Kreatif





Cassandra Anak Henry Ahguk

Sarjana Sains
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Dayang Siti Aisah Binti Abang Suhaili

Sarjana Sains
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Jaccika Anak Likong

Sarjana Sains
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Ahmad Syuhud Bin Shuhim

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Aida Afiqah Binti Ahmad

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Aimi Azimah Binti Basar

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Aliyu Mustapha Idowu

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Andrea Alecia Anak Raymond

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Angelinna Anak Undau @ Unau

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Arina Dayana Bt Ayub

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Benardine Anak Nonyeh

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Brandon Anak Jefferson Jamit

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Che Nur Aimi Binti Che Rusdi

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Chelsie Maximus

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Choo Chun Yenn

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Chua Hui Lee

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Chua Lian Choo

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Cincilin Voon

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Cyenthia Anak Ahmen

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Cynthia Anak Lian

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Effy Emira Maulad Said Md. Nasir

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Ellia Binti Jelani

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Erica Anak Peter Jang

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Ester Endayu Anak Anthony Abell

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Esther Abigail Anak Nauk

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Farah Nazeema Binti Johari

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Grace Asong Belare

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Hayatul Nadzirah Binti Hamden

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Ho Kar Yong

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Idda Fatin Athirah Binti Albar

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Jason Anak Freedline Baba

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Jayasheny A/P R.Ganes

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Joanna Ak Johnichal Rayong

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Kasmawati Binti Mohammad

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Khairun Hazwani Binti Ahmad Denney

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Khairunisa Binti Ghazi

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Mohamad Shafiee Bin Mohamad Umar

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Mohammad Nazarul Bin Sazali

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Mohd Azri Bin Suhaimi

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Muhammad Noor Bin Ali

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Muniandy A/L Munisperem

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nadzreen Binti Othman

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nornasreen Binti Bakri

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Izzati Binti Shamsuddin

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Khairunnisa Najlaa Binti Reduan

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nurazizah Binti Ulis

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nurul Farhana Binti Razdi

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nurul Khairun Nisa Binti Kamaruddin

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nwaiwu Udochukwu Kenneth

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Rozalia Anak Ingai

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Shanty Anak Incham

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Sheera Nair A/P Ravi Chandran

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Sherrie Winer Binti Anthony

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Sie Sing Ying

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Stella Maris Anak Jugah

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Stephanie Lau Jia Wen

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Syaidatull Mazra Binti Rambli

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Tan Siew Yian

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Thymie Pengabang Anak Mangik

Sarjana Sains (Pembangunan Sumber Manusia)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Amelia Shoon Wan Chin

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Anisa Aina Nadiah Binti Md Ahsan

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Barry Gilbert Laing

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Dyg Nur Salwa Dharwani Awg Salleh

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Farrah Waheeda Binti Abdul Halim

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Haslinda Binti Jama'In

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Lai Hui Ting

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Lai Ting Ting

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Marilyn Dina Anak Moses

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nor Shafiqah Binti Abang Abdul Rahman

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nouraisyah Binti Hussen

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Faizah Binti Sauji

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Naazira Binti Razak

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Rasyidah Othman

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nur Syazzuanie Bt Jon

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Nurul Hikmah Binti Saiful

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Sarania Devi Ap Ganesan

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Wong Peih Ling

Sarjana Sains (Sains Pembelajaran)
Fakulti Sains Kognitif dan Pembangunan Manusia





Alia Fadaliana Binti Majani

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Andrea Ken Paran

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Faizul Bin Adenan

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Jeannie Ho Sze Lee

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Noraskin Binti Pauzi

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Yong Siew Yee

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Yong Siew Yieng

Sarjana Sains
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Ahmad Salimi Bin Abu Bakar

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Cheah Yong Xiang

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Izzaty Binti Hamidi

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Jesica Jenah Anak Ramping

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Lalitha Malar A/P Maniam

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Mardhiyyah Binti Azmi

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Micheal Pelitini Anak Ugak

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Muhammad Najib Bin Hasan @ Ahmad

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Nur Za'Imah Binti Zainal

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Teoh Wan Jool

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Wan Muhd Noor Al Hadi Bin Ab. Razak

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Wong Liang Tung

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Yassimear Anak Ugak

Sarjana Kesihatan Awam
Fakulti Perubatan dan Sains Kesihatan





Amy Huong Yong Jing

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Chai Wan Lin

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ellderea Grace Anak Chali

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Faizul Bin Ayupp Dino

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Msellek Wissal

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nivakan Sritharan

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nur Syiqim Binti Mohd Syafiq Felix

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Tan Ger Ean

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Tan Wen Hsien

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Tiang Jang Haw

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Yap Shee Ling

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Yeoh Choi Yean

Sarjana Sains
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ahmad Fauzi Bin Mohd Jaafar

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ananthan A/L Gunasegaran

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Asmah Binti Morshidi

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Audrey Kiing Min Ming

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Audrey Pua Mei Thin

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Awang Habiburllah Bin Awang Ismail

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Azalina Binti Huja Husin

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Azizan Syazwani Binti Sepuan Salleh

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Bethny Iba Anak Balan

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Bonna Binti Shamzan

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Carol Sofea Mampak Binti Jacob

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Chua Wan Liang

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Cypranius Anak Guma

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Darylynn Chung Yiu Li

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Daymar Latok Anak Daya

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Dorathy Ong Sheau Chin

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Etyla Jumon

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Fam Hui Ling

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Felicia Chiam Pei Pei

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Francesca Ivy Bt. Katty Tan

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Gina Ong Sze Ying

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Glennia Jentang Anak Bayang

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Gloria Goh Sze Chieh

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Goh Wan Ching

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Hasimah Binti Brahim

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ika Maria Francis

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Izzah Asyikin Abdul Jamil

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Jacky Vong Liew

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Jesica Wilson

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Joanna Badong Anak Gilbert

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Joel Pengiran Ejau

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Johlaida Binti Simawi

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Josefina Nyala Anak Sangau

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Joshua A/L Pranthaman

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Joshua Pui Wei En

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Lee Chee Keat

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Lee Hendrix Anak Smith

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Levvenia Ratanam

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Linda Lim Ooi Ling

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Louis Kueh Fung Yen

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Madinah Binti Norhadi

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mahendran A/L K.Manoharan

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mardianah Minchu

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Michelle Chan Yee San

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mike Nyalu Anak Anthony

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mohamad Ikhmal Hisyam Bin Andara

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Mohammed Yaakob Bin Morshidi

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Muhamad Azmil Bin Ismail

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Murphy Nyambong Anak Michael

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nor Afifa Binti Yusop

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nuha Binti Amran

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nuramelia Faezah Binti Zairy Atahari

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nurhidayah Binti Sokat

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Nurul Afiqah Binti Ibrahim

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ong Choon Siong

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Petrus Anak Edmund Motig

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Puang Ley Choon

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Raxell Neoman

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Raymond Jayasurya A/L Jayaseelan

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Rolf Willa Anak Patrick Sandin

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Sabestiano Mike Anak Atet

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Shahnaz Khumaira

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Shirllyn Thubbary Anak Dalang

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Syazalina Binti Abu Bakar

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Tan Hai Ee

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Tay Chun Ying

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Ting Lee Yieng

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Voon Cheng Mian

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Voon Cheng Sze

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Yee Wei Nee

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Zaarah Binti Sauni

Sarjana Pentadbiran Perniagaan Korporat
Fakulti Ekonomi dan Perniagaan





Muhammad Zaid Bin Daud

Sarjana Sastera
Fakulti Bahasa dan Komunikasi





Chai Shong Kian

Sarjana Sains
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Khatijah Binti Ismail

Sarjana Sains
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Ng Win Seng

Sarjana Sains
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Stephanie Anak Judi

Sarjana Sains
Institut Kepelbagaian Biologi dan Pemuliharaan Alam Sekitar





Nur Adila Binti Latif

Sarjana Sains
Institut Pengajian Borneo





Jonathan Chan Chia Jui

Sarjana Sains
Institut Kesihatan dan Perubatan Komuniti





Alexander Anak Sigau

Sarjana Seni
Institut Seni Kreatif dan Teknologi